Солярій

Вертикальний солярій

Солярій "Unique 180"

Увага! Саме у нас найкращі ціни 1хв - 6 грн!

Великий асортимент кремів по догляду до і після солярію!!!

  • Супер Унікальний загар для соляріїв цього класу, який немає собі рівних. Дизайнери та інженери компанії MEDICAL розробили кращу ситему для загару вищого класу, об’єднавши конструкційно-трикутну форму зовнішнього вигляду з круглою формою внутрішньої основи солярію. Це дає відмінний загар принаявності лише 42 ламп.
  • Нова Унікальна вентиляція, яка включає в себе всього лише одну супер потужну ситему вентиляції з новим турбо двигуном і механічним внутрішнім розподільним теплообмінником. Лампи при цьому отримують максимальне охолодження.
  • Унікальний Італійський дизайн вищого класу - іноваційна форма солярію (трикутна) дуже добре підходить для розташування в куті приміщення, дозволяючи при цьому економити саме приміщення студії краси.
  • Унікальна машина, яка підходить для приміщень з будь-якою висотою стелі, висота солярію 2250мм при 2-х метрових лампах. Також має вмонтовану ситему витяжки.
  • Зеркально Унікальна основа солярію - для супер загару.

Тож запрошуємо Вас в Студію Краси "Fashion Life", і Ви на власні очі побачите, а також випробуєте це чудо техніки.

Увага! Увага! Увага! Новинка!!!

Лише з березня нові унікальні лампи від Flame solar lamp.

Лампи Flame - це новинка світового масштабу. Абсолютно нова технологія і розробка. Ефект цієї унікальної технології - це лампи з подвійним бронзуючим ефектом. Нова технологія дозволяє Вам отримати швидкий, рівномірний, глибокий і шоколадний загар.

Тож чекаємо на Вас з березня!